Сузана Турунџиева бара утеха во сино вино

Поп-пејачката и водителка Сузана Турунџиева често на својот фејсбук-профил објавува фотографии, под кои споделува интересни статуси што привлекуваат внимание.

Овој пат се пожали дека во црвеното вино утеха немало, па затоа решила да го замени црвеното вино со друга боја.

„Во црно вино утеха нема. Затоа преминувам на тиркизно вино“, вели Турунџиева.

27173836_10215588273724554_1531944459716329682_o

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *