Ирена Спасовска потполно гола со чаша вино го прослави својот роденден

Откако претходно ги вжешти социјалните мрежи со фотографија на која во преден план ги исфрли своето деколте и новата тетоважа на нејзината рака, Ирена Спасовска реши да отиде и еден чекор понатаму.

Имено, на фотографијата познатата фолк-пејачка го соблече градникот и само со раката ги покри облините, а во коментарите напиша:

„Некои жени стареат како кондури, а некои како вино. Happy birthday to me“

70170673_10211599759629993_7891988731224129536_n