Идеален избор за вечера

Потребни состојки: 1 лажица маслиново масло пулпа од домати (количина по вкус) прстофат кафеав шеќер 4 јајца јогурт 2 чешниња сечкан лук зачини по желба малку магдонос половина главица ситно …

Идеален избор за вечера Прочитај повеќе