Неделен рецепт

Ако сте љубители на кременадли, ви го препорачуваме овој необичен и вкусен рецепт. Состојки:две кременадли, две круши, чаша сок од портокал, две лажици кафеав шеќер, лажица путер, свеж рузмарин, маслиново …

Неделен рецепт Прочитај повеќе