Ексклузивна брендирана амбалажа за вино

Рекреирање на различни модели во шарени сензации, со миризлива и ароматична амбалажа? Таков проект спремен за продажба доаѓа од Motif Wine, бренд спакуван во дизајнерскто студио En Garde каде што …

Ексклузивна брендирана амбалажа за вино Прочитај повеќе