Ана Ивановиќ заведува со чаша вино

Српската тенисерка Ана Ивановиќ со години е најсексапилната тенисерка на светот. Според он-лајн гласањето на „Тенис Тоник”, Ивановиќ собра 36 проценти од гласовите, минувајќи ја канадската убавица Ежени Бушар, која …

Ана Ивановиќ заведува со чаша вино Прочитај повеќе