Ја ограби касичката на ќерка му за да купи вино за Жозе Мурињо, а потоа го победи

Бристол Сити направи голема сензација откако во средата го елиминираше ѕвездениот тим на Манчестер Јунајтед од Лига Купот, а нивниот тренер Ли Џонсон продолжи да ужива во моментите на слава …

Ја ограби касичката на ќерка му за да купи вино за Жозе Мурињо, а потоа го победи Прочитај повеќе