Сузана Турунџиева бара утеха во сино вино

Поп-пејачката и водителка Сузана Турунџиева често на својот фејсбук-профил објавува фотографии, под кои споделува интересни статуси што привлекуваат внимание. Овој пат се пожали дека во црвеното вино утеха немало, па …

Сузана Турунџиева бара утеха во сино вино Прочитај повеќе