За вечера подгответе риба со вино во тава

За оваа неделна вечер направете вкусни филети риба ослич со вино во рерна. СОСТОЈКИ: 4 парчиња ослич 100 мл. бело вино 2 домати 2 лимони 1 кромид сол и бибер, …

За вечера подгответе риба со вино во тава Прочитај повеќе