Мурињо преферира Barca Velha

Навивачите на Манчестер Јунајтед во Жозе Мурињо гледаат вистински заменик на славниот Сер Алекс Фергусон, со кој португалецот освен врвните менаџерски квалитети ја дели и пасијата за вино.   Португалецот …

Мурињо преферира Barca Velha Прочитај повеќе