Пробајте говедско во црвено вино

Љубителите на месо ќе уживаат во сочните парчиња вкусно говедско месо во црвено вино. СОСТОЈКИ: 1 лажица маслиново масло 200 гр јунешки шницли 1 мала главица кромид 1 чешне лук …

Пробајте говедско во црвено вино Прочитај повеќе