Римјаните со храна и вино чекаат билети за дуелот со Ливерпул

Италијанската страст за фудбал, храна и вино не познава граници. Стотици навивачи на Рома направија редици кои траат 36 часа, само за да го бодрат својот тим на Олимпико, местото …

Римјаните со храна и вино чекаат билети за дуелот со Ливерпул Прочитај повеќе