Идеја за посен ручек: Скуша во бело вино

Состојки: 4 скуши Лимон Рузмарин Сол Маслиново масло Бело вино Прелив 7-8 чешниња лук Магдонос Лимонов сок Маслиново масло Сол Начин на подготовка: Исчистете ги скушите, измијте ги, посолете ги …

Идеја за посен ручек: Скуша во бело вино Прочитај повеќе