Запознајте ја српската убавица која ужива во македонското вино

Српската манекенка и водителка Јелена Кикиќ направи бум пред три години, на Хвар, кога прошета покрај море со српскиот крал на бакарот, Милан Поповиќ, една година откако тој ја раскина …

Запознајте ја српската убавица која ужива во македонското вино Прочитај повеќе