Џони Деп троши по 30 илјади долари месечно за вино

Холивудската икона Џони Деп троши по 30 илјади долари месечно за вино, тврди поранешниот менаџер на актерот. 53-годишната ѕвезда неодамна ја обвини фирмата The Management Group дека го измамила со …

Џони Деп троши по 30 илјади долари месечно за вино Прочитај повеќе