Отворен новиот продажно изложбен салон на Тим Компјутери

По осум години во кои изградија бренд на препознатлив и доверлив партнер, Тим Компјутери од Кавадарци, сакајќи на своите клиенти да им обезбеди целосно уживање при купувањето, го отвори својот …

Отворен новиот продажно изложбен салон на Тим Компјутери Прочитај повеќе

Започна одбројувањето до Алшар 2018

Кавадарци, но и Македонија одбројуваат до третото издание на најпопуларниот и највозбудливиот аутдор фестивал во земјата, Алшар 2018, кој и годинава, од 8 до 10 јуни,  ќе ги собере на …

Започна одбројувањето до Алшар 2018 Прочитај повеќе