Пробајте бело вино со сливи

Слатките ноти од оваа напивка ќе го освои секој љубител на коктели. Потребни ви се само три состојки, сливи, бело вино и шеќер. Подготовка Измијте ги сливите и исечкајте ги …

Пробајте бело вино со сливи Прочитај повеќе