Ова лето разладете се со коктел од бело вино и малини

Овој брз коктел со вкус на освежувачки малини е идеален за попладневно уживање во врелите летни денови. СОСТОЈКИ: 1 кг малини 400 гр шеќер 500 мл слатко бело вино слатка …

Ова лето разладете се со коктел од бело вино и малини Прочитај повеќе