Компир салата со бело вино

Во пресрет на врнежливите есенски денови и посни слави еве една супер варијација на компир салата. За овој рецепт ќе Ви бидат потребни следните состојки: 800гр. компири 1 главица црвен кромид …

Компир салата со бело вино Прочитај повеќе